Protez tırnak

Protez tırnak
HizmetSeansFiyat
Protez Tırnak1 Seans300 TL
Manikür1 Seans75 TL
Kalıcı Oje1 Seans150 TL

Fiyatlar Kurtköy/Pendik ve Gaziosmanpaşa şubelerde geçerlidir.

Ellerin bakımlı görünebilmesi için kuşkusuz en önemli nokta tırnak bakımıdır. Tırnaklarının güzel ve bakımlı olması için her dönem aynı zamana sahip olunmuyor. Protez tırnak, günlük hayatın yoğunluğu içinde tırnak bakımına zaman ayıramayanlar için kalıcı, güçlü ve bakımlı tırnaklara sahip olunabilmesini sağlar.

 
Hizmet Özellikleri
 • Tırnak yeme alışkanlığından kurtarır
 • Çatlak veya çizikleri gizler
 • Kırılgan tırnakları korur.
 • Estetik görünüm sağlar

Daha uzun süreli kullanılan, kişinin kendi tırnakları üzerine özel koruyucular uygulandıktan sonra yapılan tırnak uygulamalarıdır. Protez tırnak uygulaması, eğitim almış profesyoneller tarafından yapılmalıdır.

 
Sıkça Sorulanlar
 
Protez tırnak sağlıksız mı?
 

Sağlıklı, hijyenik hizmet veren salonlarda, protez tırnak teknik ve pratik eğitimini bitirmiş sertifikalı teknisyenler tarafından, Sağlık Bakanlığı onayından geçmiş ürünlerle uygulandığı takdirde herhangi bir sorunla karşılaşılmaz.

 
Protez tırnak ne kadar süre kullanılır?
 

Protez tırnak için herhangi bir zaman sınırı bulunmamaktadır. Düzenli olarak bakımları yapılırsa sonra yaklaşık yarım sene boyunca kalabilir. Aynı zamanda dilediğiniz vakitte kolayca çıkarılabilir.

 
Protez tırnak nasıl çıkıyor?
 

İşlem esnasında kullanılan özel sıvılarla protez tırnaklar çıkarılmaktadır. Eğer evde çıkarmak durumunda kalırsanız pamuk parçalarını asetonla bolca ıslatıp tırnaklara uygulayın. Ardından alüminyum folyolara sarıp 1 saat kadar bekletin. Tırnak itici ürünle malzemeyi nazikçe tırnak üzerinden kaldırın.

 
Protez tırnak mı jel tırnak mı?
 

İki uygulama arasındaki en temel fark kullanılan malzemedir. Akrilik Protez Tırnak uygulaması; özel akrilik tozlarının , akrilik monomer ile karıştırılıp tırnağa uygulanması ile yapılmakta iken , jel tırnak ise özel protez tırnak jellerinin tırnağa uygulandıktan sonra UV lambalar ile kurutulması ile yapılmaktadır.

Şimdi Randevu Al

 
Estetik bir görünüm için uzmanına işlem yaptırın!
Protez tırnağın görünümü öylesine estetik ve doğaldır ki kimse bunları doğal tırnaktan ayırt edilemez.
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  175
  Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Nur Banu dedi ki:

   Gümüş hanım çok güzel iş çıkarıyor. Eline eline emeğine sağlık. Daimi müşterisiyim artık.

  2. admin dedi ki:

   Teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz.

  Whatsapp
  Estemol
  Estemol
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?