Arabic AR English EN German DE Russian RU Turkish TR

Pasif Jimnastik

Pasif Jimnastik
HizmetDetayFiyat
VücutSelülit Masajı8 Seans 999 TL
VücutPasif Jimnastik8 Seans 999 TL
Bölgesel İncelme3 Seans kavitasyon + 3 seans G5 + 3 Seans Pasif Jimnastik999 TL
Bölgesel İncelme5 Seans kavitasyon + 5 seans G5 + 5 Seans Pasif Jimnastik1499 TL
Bölgesel İncelme8 Seans kavitasyon + 8 seans G5 + 8 Seans Pasif Jimnastik1999 TL
→ Tüm fiyatları görmek için tıklayın

Fiyatlar Kurtköy/Pendik ve Gaziosmanpaşa şubelerde geçerlidir. Paket kampanyalarımız ve indirimli fiyatlar için bizimle iletişim kurun!

Pasif jimnastik çalışmayan kasların radyo dalgaları ile hareketlenmesini sağlayarak uygulama yapılan bölgede hem incelme hem de sıkılaşma sağlar.

 
Hizmet Özellikleri
 • Bölgesel incelme
 • Selülit Tedavisi
 • Çatlak Giderme
 • Sıkılaştırma

Pasif jimnastik vücuttaki kasların dışarıdan cihazlarla çalıştırılması yöntemiyle yapılan kas güçlendirme ve zayıflama tedavisidir. Pasif jimnastik uygulanan diyet sonucunda oluşan kilo kaybı ile vücutta meydana gelen sarkmaları önlemek amacıyla ve vücudun sıkılaşmasını sağlamak amacıyla uygulanır.

 
Sıkça Sorulanlar
 
Pasif Jimnastik Kaç Seans Yapılır?
 

Uygulamanın tek seansı ortalama 30-35 dakika sürmektedir. Uygulamanın etkisi kişiden kişiye değişmekle birlikle 10 seanstan sonra etkisini göstermeye başlayacaktır.

 
Pasif Jimnastik Nasıl Uygulanır?
 

Problemli bölgeye pedler yardımıyla bağlanarak düşük voltajlı elektrik verilir ve kasların çalışması sağlanır. Birden fazla ped bulunması sayesinde aynı anda vücudun birden fazla bölgesine uygulama yaparak farklı bölgelerdeki kasları eş zamanlı çalıştırabilmektedir. Farklı seviye seçenekleri ile kişiye göre en uygun ayarda uygulama yapılmaktadır.

 
Pasif Jimnastik sıkılaştırır mı?
 

Pasif jimnastik çalışmayan kasların radyo dalgaları ile hareketlenmesini sağlıyor. Bu sayede fiziksel güç harcanmış gibi vücuda enerji harcatır.

Şimdi Randevu Al

 
Pasif jimnastik işe yarar mı?
Pasif jimnastik vücuda egzersiz yapılıyor gibi etki verirken enerji harcattığı için dolayısıyla metabolizmada fazla çalışmaya bağlı olarak kalori yakımı olur. Aynı zamanda vücuda gönderilen radyo dalgaları yağ dokularını uyarır ve yağların vücuttan atımına yardımcı olur.
Randevu ve Bilgi Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Estemol
  Estemol
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?