Haziran Ayında Lazer Epilasyonda Siz de Ferahlayın

Güzelliğiniz bizim için önemli! Yetkili uzman kadromuz ve son teknoloji ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Haziran ayı boyunca lazer epilasyon işlemlerini %50 indirim ile birlikte yapıyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın! Hemen Randevu Alın.

 

Covid 19 salgını dolayısıyla randevusuz hasta kabul etmiyoruz. Sağlığınız bizim için önemli! Her işlem sonrası steril edilen kliniğimizde pandemi döneminde de hizmetinizdeyiz!

Lazer Epilasyon, prensip olarak kıl folükülünde yerleşmiş bulunan melanin adı verilen renk maddesinin lazer ışığı tarafından tutularak ısıya dönüşmesini sağlamak, daha sonra da ortaya çıkan bu ısı enerjisi ile kıl folükülünü tahrip etmektir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri:

3 Çeşit Lazer Epilasyon vardır;

Kişiye hangi lazer işleminin uygun olduğuna uygulama öncesinde uzmanlar tarafından cilt ve kıl yapısına bakılarak karar verilir.

1. Diode Lazer: Dalga boyu diğer lazer yöntemlerine göre daha uzun olduğu için koyu renkli tenlerde bile tedavi süresine göre değişiklik gösterir. Alexandrate Lazere göre ciltte daha derine iner.

2. Alexandrate Lazer: Pratik ve etkili bir yöntemdir. özellikle açık renk ciltlerde tüylerin işlem sonrası yüzeyden hemen uzaklaşmış olması uygulama sonrası memnuniyeti arttırmaktadır. Melanin tarafından iyi tutulmaktadır.

3. HD Yağ Lazer: Çok koyu cilt tipleri için geliştirilmiş bir sistemdir.

4. İğneli Epilasyon: Cihaza bağlı olan kalemin ucunda çok ince bir iğne ile her bir kılın köküne tek tek girilerek elektrik akımı verilir. Verilen akım sayesinde kıl zayıflar. Her türlü cilt tipinde uygulanır.