Gerçek kirpiklerin üzerine uygulanan ipek kirpik, gürleştirme ve güçlendirme işlemidir. Saf ipekten elde edilen kirpikler, gözlerin yapısına uygun olarak tek tek yapıştırılır. Kişinin ihtiyaç ve beklentilerine göre hazırlanan kirpikler, kısa veya seyrek görünümü engeller. Ortaya çıkan sonuç, kişinin mevcut kirpik yoğunluğuna göre değişiklik göstermekle birlikte istenilen hacme ulaşmak için farklı şekil ve boyutlarda ipek kirpikler kullanılabilir.

Ombre, glitter gibi salonumuzda bulunan yeni çeşit ve farklı volume’larla istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

1. İpek kirpikler, tüm kirpiklere tek tek yapıştırılarak uygulanmaktadır. Basit ve kolay bir işlemdir. İpek kirpik uzmanlar tarafından yapılıyor.

Uygulama genellikle 1 – 2 saat arasında sürmektedir. Belli bir zaman sonra uygulanan ipek kirpik kişinin kirpiğinden ayrılarak dökülmektedir.

2. Bu işlemi yaptıran kişiler uzun zamanlı olması için sürekli bakım yaptırmalıdır. Uygulama esnasında yapıştırma işlemi organik ve hipo alerjik yapıştırıcılarla yapılıyor. 3 hafta ile 6 ay arasında kullanım sağlanmaktadır. Bu yapıştırıcılar gözlerde hassasiyet olmaması için gereklidir.
3. İpek kirpik uygulamaları kesinlikle uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Kişinin göz hassasiyeti ve alerjisi varsa, deneme amaçlı her iki gözüne de 2 adet kirpik takılarak 24 saat uygulamayı denemesi gerekmektedir. İpek kirpik uygulamaları yaz ve kış mevsiminde yapılmaktadır. Uygulama yaptırdığınız kirpiklerinize gece makyajı yapabilirsiniz.

Randevu Alın!