Arabic AR English EN German DE Russian RU Turkish TR

G5 selülit masajı

G5 selülit masajı
HizmetDetayFiyat
VücutSelülit Masajı8 Seans 999 TL
VücutPasif Jimnastik8 Seans 999 TL
Bölgesel İncelme3 Seans kavitasyon + 3 seans G5 + 3 Seans Pasif Jimnastik999 TL
Bölgesel İncelme5 Seans kavitasyon + 5 seans G5 + 5 Seans Pasif Jimnastik1499 TL
Bölgesel İncelme8 Seans kavitasyon + 8 seans G5 + 8 Seans Pasif Jimnastik1999 TL
→ Tüm fiyatları görmek için tıklayın

Fiyatlar Kurtköy/Pendik ve Gaziosmanpaşa şubelerde geçerlidir. Paket kampanyalarımız ve indirimli fiyatlar için bizimle iletişim kurun!

G5 masajı vücut için oldukça önemli bir masaj türüdür. Vücudun bazı bölgelerinde görülen selülit ve dirençli yağlanmaları ortadan kaldırmak amacıyla tercih edilir. G5 Masaj, terapistin yapabileceğinden çok daha derine inen mekanik bir masaj cihazıdır. Farklı masaj tekniklerini için farklı kafalar kullanılır. Masaj başlığı, döner hareketlerle dönmeye, yuvarlak , yukarı ve aşağıya ve basınçla yan yana hareket ederek derin bir masaj sağlar.

 
Hizmet Özellikleri
 • Bölgesel incelme
 • Selülit Tedavisi
 • Çatlak Giderme
 • Sıkılaştırma

G5 masajı; yağ birikintileri ve selülitleri parçalamak için çalışan, yüksek yoğunluklu bir lenfatik masaja benzeyen bir masaj türüdür.

 
Sıkça Sorulanlar
 
G5 masajı işe yarar mı?
 

G5 masajı vücut için oldukça önemli bir masaj türüdür. Vücudun bazı bölgelerinde görülen selülit ve dirençli yağlanmaları ortadan kaldırmak amacıyla tercih edilen G5 masajı bu konuda etkili sonuçlar verir.

 
G5 masajı kaç seansta etkili?
 

G5 masajı vücut özelliklerine bağlı olarak 20-25 dakika süren 10-15 seanstan oluşur. Vücudun her bölgesine uygulanabilen G5 masajı tüm vücuda uygulanabilmektedir. Ancak en etkili sonucu veren üst bacak, kalça, popo ve kol bölgeleri daha çok tercih edilmektedir.

 
G5 göbeğe yapılır mı?
 

Bu masaj yöntemi genellikle karın ve basen bölgesinde yapılır. Erkeklerde de yapılabilen masaj karın bölgesi için daha sık tercih edilir. Masaj selülit tedavisinde uygulandığı gibi bölgesel zayıflamada da kullanıldığından dolayı göbek bölgesi, kol ve bacak bölgelerinde de yapılabilir.

Şimdi Randevu Al

 
G5 gerçekten işe yarıyor mu?
g5 isimli cihaz kullanılarak, titreşim yoluyla bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülitlerde azalma sağlayan masaj türüdür.
Randevu ve Bilgi Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Estemol
  Estemol
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?