Nail art, basit tabiri ile tırnak süsleme sanatıdır. Son zamanlarda oldukça ilgi çeken nail art, tırnakların çeşitli desenlerle süslenerek daha güzel, daha ilgi çekici ve daha bakımlı görünmesini sağlar.

Hem özel makinesi ile, hem de çeşitli özel fırçaları ile evde kolayca yapılabilen nail art, kadınlara renkli bir dünyanın kapılarını açmaya yardım ediyor. Tırnak bakımı kendine dikkat eden kadınların en belirgin özelliklerindendir.

Ancak güzel tırnaklara sahip olmak çoğu zaman zahmetli olabiliyor. Zaman harcayıp uğraş vererek özenle sürdüğümüz ojelerimiz kısa süre sonra can sıkıcı şekilde yıpranabiliyor, uç kısımları soyulabiliyor ve bu da oldukça berbat bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Neyse ki bu sorunun bir çözümü var; jel oje. Çoğu kadın kalıcı ojelerin tırnağa zarar verdiğini düşünüyor. Jel ojelerin kalın katmanı sayesinde tırnağa koruyucu bir kat daha eklenmiş olur. Jel ojeler tırnağa zarar vermez ancak nasıl çıkartılacağını bilmiyorsanız ve yanlış uygulamalarla zoraki çıkarmaya çalışırsanız o zaman siz kendi tırnaklarınıza zarar verebilirsiniz.

Aksine salonumuzda kullandığımız kalıcı jel ojeler , tırnağı besler, kırılmasını engeller, kuvvetlendirir ve uzamasını sağlar.

Randevu Alın!