Leke tetikleyen sebepler güneş ve çevresel faktörlerdir ve kahverengi lekeler sadece cildinizin görünümünü değil cildin fonksiyonlarını yerine getirme kapasitesini de olumsuz etkiler. Kolajen azalması herkesin yaşadığı ortak bir sorundur ve kolajen kaybına bağlı olarak sıkılığını kaybeder ve buna bağlı gözeneklerde giderek belirgin hal almaya başlar. Bu süreci geri almak Bebek cildi görünümüne dönmek  phformula leke tedavisiyle mümkün. Phformul’a cilt bakımı kolajen’i uyararak lekelerin ve ton farklılıklarının görünümünü azaltır ,cilt dokusunu yenileyerek ölü deriyi cilt yüzeyinden temizler, genişlemiş gözeneklerin küçülmesini sağlar, ciltteki kırışıklıkların, ince çizgilerin görünümünü azaltır. Tüm bunları yapan Phformula sizi sosyal hayatınızdan uzaklaştırmaz. Parlak, ışıldayan, sağlıklı ve güzel görünümlü bir cilt için, deri ve hücrelerin doğru şekilde nemlenmesi gerekir. Cildini nemlendirmek ve sağlıklı görünmesini sağlamak için kulaktan dolma bilgilerle ya da arkadaş tavsiyesi ile cilt tipine uygun olmayan ürünler kullanmak bazen faydadan çok zarar getirir.

El ile yapılan, cildin tahriş olmasına neden olan siyah nokta sıkma işlemi de cildin üst tabakası olarak bilinen epidermise zarar verir. Bunlara ek olarak, temizleme ve nemlendirme işlemi sırasında, ciltte var olan ölü deri kalıntıları da derinlenmesine temizlenmez ve cilt gözeneklerinin tıkanmasına, akne ve siyah nokta oluşumunun tekrarlanmasına sebep olur.

Sağlıklı ve genç görünen bir cilt için, deri gözeneklerinin açık olması son derece önemlidir. Bu sayede cilt hem rahatça hava alır hem de taşıyabileceği nem kapasitesi artar. Farklı cilt tiplerine kolayca uygulanabilen hydrafacial cilt bakımı, cildin tüm bakım bakım ihtiyacını tek seansta, el değmeden yapılmasını sağlar.

Böylece cilt derinlemesine temizlenir, rahatça nefes alıp nemlenir. Vakumlu vortex sistemi ile derinlemesine cilt temizliği yapılır. Solüsyon ve vakum ile yapılan peeling işlemi, akne, siyah nokta, leke gibi istenmeyen görünümünü cilde zarar vermeden yok eder. Akne, yaşlanmaya ve yorgunluğa bağlı kırışıklık ve diğer lekeler için özel serumlar uygulanır.

İnce kırışıklık siyah nokta ve büyümüş gözenekler için farklı serum tipleri uygulanır. Hyaluronik asit, peptit, antioksidan ve nemlendirici solüsyonlar ile cildi hızla nemlendirir ve nem dengesini koruması sağlanır. Bakım süresi 1-1,5 saat arasıdır.

Hydra Facial her cilt tipi için kullanılabilen bir sistemdir. Yağlı ve akneli ciltlerde, lekeli ciltlerde, kuru ve allerjik ciltlerde profesyonel bir cilt temizliği için kullanılabilir. Hydrafacial daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan Hydradermabrazyon teknolojisine sahiptir.

Bu yöntem ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği bir sistemdir. Haftada 1 kez olmak üzere, 4 ile 6 seanslık bir kür idealdir. Sonrasında güzel sonuçların devam ettirilmesi için ayda bir tek seans yapılması önerilir.

Randevu Alın!