Cildimiz gençken güzel bir dokuya doğal bir neme ve sıkılığa sahiptir. Zaman geçtikçe alt deri çeşitli faktörlerden etkilenir.

Cilt sağlığınızı etkileyen ve böylece erken kırışıklık oluşumuna yol açan başlıca faktörler şunlardır; genel sağlık durumumuz, zihinsel huzur(stres, depresyon ve üzüntünün cildi yaşlandırdığı ve etkilediği kanıtlanmıştır), beslenmedeki vitamin eksikliği, alkollü ürünler, kafein, rafine şeker ve tütün ürünleri gibi maddelerin aşırı tüketimi, özellikle öğle vaktinde ve yaz aylarında güneşe maruz kalma, çevre kirliliği (büyük bir şehirde yaşamak, arabalarla dolu caddede yürümek vb.), cilt bakımını ihmal etmek(cildin su ihtiyacını karşılamamak, cildi yıkamamak veya nemlendirmemek), şok diyetler, yeterince su içmemek gibi bir çok durumda cilt erken yaşlanmaya başlar.

Yaşlanma belirtilerinin tedavisi için aktif ve etkili cilt yenileme çözümleri. PHformula A.G.E. Solüsyonlar tipik olarak yaşlanma belirtilerini düzeltmek için ileri yaşlanma karşıtı cilt yenileme uygulamaları olarak özel olarak formüle edilmiştir. Phformula antiging yaşlanma karşıtı bakım ,yaşlanma sürecini geciktirmek için mucize bi bakım.

Yaş ilerledikçe özellikle cildimiz eski halini kaybeder. Nem kaybı ve elastikiyet kaybı nedeniyle kırışıklık oluşumu başlar, cildinizdeki yağ ve kemik oranındaki azalmalar cilt yaşlanma sürecini hızlandırır. Tüm bu etkenleri ortadan kaldırmak kolajen ve elastikiyet kayıplarını yavaşlatmak tedavi etmek phformula anti aging sistemiyle mümkün.

Güneş ışınları ,stres sigara kullanımı uyku düzensizliği, çok fazla mimik kullanımı etki etmektedir. PH Formula serisinin bir ürünü olan A.G.E. cilt yenileme sistemi ilk farma-kozmesötik uygulama ve bakım ürünlerinden biridir.

Bu cilt yenileme uygulaması peelingden farklı ve daha etkili olmaktadır. Peeling uygulaması farklı ciltlerde farklı sonuçlar gösteriyor, bazen de cildin soyulmasına ve tahrişine neden olabiliyor. PH Formula ürünler serisi bu sorunu ortadan kaldırarak kesin çözüm sunuyor. Cilt yenileme işlemi sayesinde cildimizdeki hücreler hızlı şekilde kendini onarır ve yeniler.

Ciltteki yan etkileri minimuma indiren bu yöntem cilt altına uygulama şeklinde yapılmaktadır.

A.G.E. uygulaması sayesinde cilt yaşlanması geciktirilmekte ve yaşlanmanın etkileri uygulama edilmektedir. PH Formula uygulamaları sayesinde farklı kimyasal peeling ve cilt yenileme işlemleri ile cildiniz en az 10 yaş gençleşiyor.

Cilt yenileme işleminin başarılı olması için tüm süreçleri ve programı eksiksiz şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Phformula antiging yaşlanma karşıtı bakım, yaşlanma sürecini geciktirmek için mucize bir bakımdır. Yaş ilerledikçe özellikle cildimiz eski halini kaybeder.

Nem kaybı ve elastikiyet kaybı nedeniyle kırışıklık oluşumu başlar, cildinizdeki yağ ve kemik oranındaki azalmalar cilt yaşlanma sürecini hızlandırır. Tüm bu etkenleri ortadan kaldırmak kolajen ve elastikiyet kayıplarını yavaşlatmak tedavi etmek phformula anti aging sistemiyle mümkün.

Cildinize zararlı etkiler. Güneş ışınları ,stres sigara kullanımı uyku düzensizliği, çok fazla mimik kullanımı etki etmektedir.

Randevu Alın!