Ph Formula yeni nesil cilt canlandırma (resurfacing) sistemidir. Ciltteki yenilenmeyi gerçekleştirirken cildin uyarılması esnasında yaşanan ve alışagelen tüm olumsuzlukları ve konforsuz geçen süreyi ortadan kaldırır.

Tedavi ve bunu canlandırma süreci boyunca günlük hayattan kopmadan bu süreci yaşayabileceğiniz tek sistemdir. Asit kombinasyonları ile kontrollü bilimsel yaklaşımlar sunan Ph Formula dünyanın ilk ve tek farma-kozmesötik ürünüdür.

A.C.N.E. cilt yenileme programı farklı adımlardan oluşmaktadır;

Uygulama öncesinde hazırlık aşamasında size önerilen ürünleri kullanmanız tedavinin etkili olması için önemlidir. Ayrıca, uygulama sonrasında önerilen bakım ürünleri sayesinden sonuçları kalıcı yaparak akne oluşumunu ilerleyen zamanlarda da önleyebilirsiniz.

Uygulanan gençleştirici maske hem yaşlanmayı önler hem de akne ile mücadeleye yardımcı olur. Cildin doğal işlevlerini normalleştiren, güneşin zarar verdiği cildi onarmaya yardımcı olan cilt için üstün yararları olan Retinol içerir.

Cildinin parlak, temiz ve lekesiz olması herkesin isteğidir. Birçok dış etken sebebi ile cildimiz yıpranır, parlaklığını ve elastikliğini kaybeder. Bunun sonucu olarak da kırışıklıklar, lekeler, izler oluşur. Cildimizi en çok etkileyen ve zarar veren etkenlerin başında güneş gelir.

Güneş ışınları cildimize fazlasıyla zarar verir, kolajen kaybıyla da fazla kurur. Bu cilt kuruması ile cildimizde ince çizgiler, kırışıklıklar oluşur. Bir başka cilt sorunu da akne ve akne izleridir. Akneler cildimizde kalıcı hasar bırakır.

Akne ve akne izleri tedavi edilmezse, uzun vadede kalıcı lekelere dönüşür ve cildimizin pürüzsüzlüğü kaybolur. Tüm bu etkenler sonucunda cildimiz daha cansız ve daha yaşlı görünür.PH Formula cildimizdeki kırışıklıkların ve çizgilerin onarılmasında, cilt yenilenmesinde büyük başarı gösteren bir tedavi yöntemidir.

PH formula sayesinde cilt dokusu tazelenir, lekelerin tedavisi ile cildiniz daha pürüzsüz bir görüntüye kavuşur. PH formula aynı zamanda akne izleri ve kızarıklıklar gibi cilt sorunlarının tedavisinde de etkili olmaktadır.PH formula kontrollü bir cilt tedavi yöntemi olmaktadır. Bu cilt bakım formülü ile ciltteki kolajenler uyarılır ve cilt yenilenir.

Ortalama olarak 4-6 seans sonrasında cildinizde gözle görülür bir fark oluşur. Tedavinin uygulanması sonrasında, cilt bakımına devam etmeniz için PH Formula evde bakım ürünlerini de tedavinin devamı olarak kullanabilirsiniz.

Randevu Alın!